Vianoce sú za dverami! Poradíme, ako sa z príprav na ne nezblázniť!

Zabudol som hesloRegistrácia

Tipy a triky

Vianoce sú za dverami! Poradíme, ako sa z príprav na ne nezblázniť!

Vianoce, kto by ich nemiloval? Je to čas lásky, pokoja, rodinnej pohody a... dokonalého jedla! Čas, kedy našu domácnosť prevoňajú všetky tie krásne vône, ktoré sa nám s týmto azda najkrajším sviatkom roku spájajú hádam od samotného detstva. Vanilka, škorica, klinčeky, vôňa domácej kapustnice s klobáskami, hubami, slivkami, či údeným mäskom, vôňa všakovakých koláčikov, pečených aj nepečených,  medovníčkov, vanilkových rožtekov, lineckého pečiva..A takto by sme mohli pokračovať ešte veľmi, veeľmi dlho, všakže :)
No priznajme si dámy, to, aby náš domov takto krásne rozvoniaval a všetko chutilo a vyzeralo tak, ako si to predstavujeme, nás stojí nemalé úsilie! My vás v tom však nenecháme samé a až do Vianoc vám budeme prinášať skvelé rady, tipy a recepty, ako zvládnuť tento predvianočný zhon
tak, aby sme sa z toho nezbláznili. :) Poradíme, čo, kedy napiecť, ako mať medovníčky krásne mäkké, polevy dokonale lesklé, či koláčiky krásne ozdobené. Tak milé gazdinky, strávte vianočný zhon s nami a prežite ho príjemne, voňavo a s čo najmenším stresom. :)

Zdroj: redakcia varenypečeny.sk
FacebookTwitterPinterestPošli priateľoviPrihlasovanie je dočastne nedostupné.