Zmena chutí aj nám na "Varený-pečený"!

Zabudol som hesloRegistrácia

Tipy a triky

Zmena chutí aj nám na "Varený-pečený"!

Sú krásne, mladé, šikovné a milujú varenie! Dokonalá kombinácia, čo vy na to? ;) O kom je reč? O Janici Lacovej a Anete Orosi, ktoré ste už určite zachytili v našej novej kulinárskej relácii, "Zmena chutí"!  Ešte nie? Tak to treba rozhodne hneď napraviť! Najmä ak fandíte všetkému čo je zdravé, domáce a poctivé! V tom prípade si s týmito dvomi dievčatami prídete na svoje! Obe sa totiž venujú zdravej výžive a propagujú zdravú kuchyňu všade, kde sa len dá! Nie nadarmo sú ambasádorkami projektu "Food Revolution Day" fenomenálneho Jamie Olivera! A to už je čo povedať! No "Zmena chutí" neprináša len skvelé recepty z tých najkvalitnejších surovín, ale aj jedinečnú možnosť nakuknúť aj do "zákulisia" toho všetkého! Dievčatá sa v nej stretávajú s ľudmi, ktorí si zdravé potraviny pestujú sami a majú na to aj svoje vlastné know-how!  

 A čo hovoria na margo svojho kulinárskeho projektu Janica a Anete? „Trend rýchleho stravovania pokazil stravovacie návyky aj u Slovákov. Preto sa v našej relácii pokúsime divákov inšpirovať doslova k zmene chuti, navnadiť ich už počas varenia na prípravu jedál zo zdravých surovín zo slovenských fariem, záhrad a ozdraviť tak nezdravé návyky v kuchyni Slovákov,“

 Tak čo, už ste dostatočne navnadení? My áno! A preto nemôžu Janica, Anete a ich skvelé recepty chýbať ani u nás! Pretože aj nám, vareným-pečeným predsa zmena chutí! ;)

A ak by ste sa chceli o dievčatách a všetkom čo robia dozvedieť viac, navštívte stránku www.jemine.sk

Zdroj: redakcia varenypečeny.sk
FacebookTwitterPinterestPošli priateľoviPrihlasovanie je dočastne nedostupné.