Naša stránka s nápadmi od vás a pre vás

Zabudol som hesloRegistrácia

Tipy a triky

Naša stránka s nápadmi od vás a pre vás

Milí naši čitatelia, je to konečne tu! Varený – pečený nie je nová relácia TV Markíza, ale nový webový portál, ktorý má v sebe všetko, čo dobrá stránka o varení musí mať.

Nahliadnite so známymi kuchármi do Sveta gurmánov, prečítajte si nové recepty, poradíme vám tipy a triky do vašej kuchyne, môžete diskutovať na rôzne témy a, samozrejme, aj si zasúťažiť o hodnotné ceny.

Máte pred výplatou hlboko do peňaženky? V sekcii Príprava a náročnosť nájdete recepty s ingredienciami do 10 €. Nebudú chýbať foodblogeri, ktorí pre vás budú pripravovať rôzne jedlá.

Môžete pridať aj svoj obľúbený či rodinný recept a podeliť sa oň, v TV varení si pozriete videá z našej televízie, resp. v retro varení si zaspomínate na obľúbené relácie.

Samozrejme, v receptári nájdete všetko, čo budete potrebovať: hlavné ingrediencie, druhy jedla, príležitostné a sezónne jedlá, a keďže aj sladké musí byť, nezabudli sme ani na dezerty a koláče.

Pokojne nám môžete napísať na adresu varenypeceny@markiza.sk, kde od vás čakáme tie najlepšie podnety a nápady. Určite prispejú ku kvalite tohto portálu a veríme, že si ho obľúbite..

Zdroj: redakcia varený-pečený.sk
FacebookTwitterPinterestPošli priateľoviPrihlasovanie je dočastne nedostupné.